OLIGOCHECK to innowacyjna, nieinwazyjna metoda pozwalająca w krótkim czasie na szybką diagnostykę poziomu mikroelementów i metali ciężkich oraz stresu oksydacyjnego w organizmie. Pomiar jest robiony na dłoni urządzeniem spektrofotometrycznym i możliwy jest u osób od 2 roku życia. Wyniki są gotowe już po 3 minutach, a następnie lekarz je analizuje oraz przygotowuje wnioski i zalecenia.

Badania są dostępne w dwóch wersjach:
  • PODSTAWOWEJ, w której badany jest poziom 12 mikroelementów, 2 witamin, poziom stresu oksydacyjnego, stan skóry anty-aging, stan otyłości u mężczyzn i stan zagrożenia cellulitem u kobiet, stan włosów, stawów, równowagę kwasowo-zasadową, stan toksemii metalami ciężkimi, stan trawienia, stan psychiki i stan globalnej równowagi w postaci opisu i diagramu.
  • ROZSZERZONEJ, w której badany jest poziom 20 mikro i oligoelementów, poziom 14 metali ciężkich, poziom 7 witamin w formie estymacji na bazie badania poziomu mikroelementów oraz poziom stresu oksydacyjnego, stan skóry anty-aging, stan otyłości u mężczyzn i stan zagrożenia cellulitem u kobiet, stan włosów, stawów, równowagę kwasowo-zasadową, stan toksemii metalami ciężkimi, stan trawienia, stan psychiki i stan globalnej równowagi w postaci opisu i diagramu.

Aby wykonać badanie musisz znać swój wzrost, wagę oraz grupę krwi. Zajrzyj do przykładowych testów, wybierz swój i umów się na wizytę!

Zobacz przykładowe badanie OligoCheck

CARDICHECK to nieinwazyjne badanie, które przeprowadza się za pomocą pulsoksymetru. Pozwala ono ocenić ostry i przewlekły stres poprzez niezbędną równowagę rytmiczną, z wykorzystaniem 5 wskaźników: Cardiflex, Cardistress, ANS, koherencji serca oraz IRT.

Badanie obejmuje:
  • ocenę elastyczności tętnic (Cardiflex)
  • ocenę stresu oraz fizjologicznych zdolności rozwiązania tego problemu (Cardistress)
  • ocenę równowagi między współczulnym i przywspółczulnym układem nerwowym (ANS)
  • ocenę koherencji sercowej
  • ocenę nasycenia krwi tlenem (IRT)

Zobacz przykładowe badanie CardiCheck

Dzięki analizie DNA przy użyciu GNIOMCHECK - technologii sekwencjonowania wysokoprzepustowego, po raz pierwszy możliwe jest zmierzenie i określenie ilościowe wszystkich bakterii. Nasze laboratorium posiada bazę danych obejmującą ponad 6000 badań naukowych prowadzonych na całym świecie na florze jelitowej, która stale się rozwija. Interpretacja Twojego profilu opiera się zatem na tej naukowo potwierdzonej wiedzy oraz na algorytmach uczenia maszynowego.

Zobacz przykładowe badanie GniomCheck
Jak pobrać próbkę