OLIGOCHECK to innowacyjna, nieinwazyjna metoda pozwalająca w krótkim czasie na szybką diagnostykę poziomu mikroelementów i metali ciężkich oraz stresu oksydacyjnego w organizmie. Pomiar jest robiony na dłoni urządzeniem spektrofotometrycznym i możliwy jest u osób od 2 roku życia. Wyniki są gotowe już po 3 minutach, a następnie lekarz je analizuje oraz przygotowuje wnioski i zalecenia.

Badania są dostępne w dwóch wersjach:
  • PODSTAWOWEJ, w której badany jest poziom 12 mikroelementów, 2 witamin, poziom stresu oksydacyjnego, stan skóry anty-aging, stan otyłości u mężczyzn i stan zagrożenia cellulitem u kobiet, stan włosów, stawów, równowagę kwasowo-zasadową, stan toksemii metalami ciężkimi, stan trawienia, stan psychiki i stan globalnej równowagi w postaci opisu i diagramu.
  • ROZSZERZONEJ, w której badany jest poziom 20 mikro i oligoelementów, poziom 14 metali ciężkich, poziom 7 witamin w formie estymacji na bazie badania poziomu mikroelementów oraz poziom stresu oksydacyjnego, stan skóry anty-aging, stan otyłości u mężczyzn i stan zagrożenia cellulitem u kobiet, stan włosów, stawów, równowagę kwasowo-zasadową, stan toksemii metalami ciężkimi, stan trawienia, stan psychiki i stan globalnej równowagi w postaci opisu i diagramu.

Aby wykonać badanie musisz znać swój wzrost, wagę oraz grupę krwi. Zajrzyj do przykładowych testów, wybierz swój i umów się na wizytę!

Zobacz przykładowe badanie OligoCheck

CARDICHECK to nieinwazyjne badanie, które przeprowadza się za pomocą pulsoksymetru. Pozwala ono ocenić ostry i przewlekły stres poprzez niezbędną równowagę rytmiczną, z wykorzystaniem 5 wskaźników: Cardiflex, Cardistress, ANS, koherencji serca oraz IRT.

Badanie obejmuje:
  • ocenę elastyczności tętnic (Cardiflex)
  • ocenę stresu oraz fizjologicznych zdolności rozwiązania tego problemu (Cardistress)
  • ocenę równowagi między współczulnym i przywspółczulnym układem nerwowym (ANS)
  • ocenę koherencji sercowej
  • ocenę nasycenia krwi tlenem (IRT)

Zobacz przykładowe badanie CardiCheck